Nejaky volny fotograf alebo foto a video v jednom z okolia PP na fotenie svadby 5.9.2014 ???

Hladame fotografa na fotenie malej svadby v Tatrach. Chceme len foto z obradu, gratulacii, spolocne foto zo svadobcanmi a portrety novomanzelov v intereri aj v exterieri hned po obrade. Najlepsie fotograf, ktory pozna Tatry a krasne miesta na fotenie. Co sa tyka videa ak tak len kratky zostrih s originalnym uvodom , nasledne obrad, a nejaky pekny zaver - dlzka max 45 min.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
DObry den, piatok mam volny takze by som to vedel nafotit, kameramana by som Vam vedel odporucit na videoklip zo svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Ponúkame Vám naše foto a video služby! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@votaress dobry den, Ci kratka alebo dlha, mala ci velka svadba - az sa Vam nieco paci urcite si to Kupite. Porsche je male ale stoji viac ako Skoda Octavia - ale stejne Vas odnesu obe auticka ;-)
Odpovedať
Dobry vecer...v uvedeny den mam volno a mozem ponuknut svoje sluzby... som z Popradu a v Tatrach som doma :) Budem rad, ak si pozriete moje portfolio a budete ma kontaktovat ohladom blizsich informacii... Pekny zvysok dna prajem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím Vás, ponúkam Vám naše foto+video služby.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. Sme tím ľudí špecializovaný na foto a video služby, výzdobu (sála, kostol, auto), DJ... spolupracujeme s viacerými firmami a ľuďmi. Viac informácií Vám posielam do pošty :-) Pekný dník
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň poslala som Vám IP
Odpovedať
Profilova fotka
V Tatrách som naposledy fotil v júni 2014. Nie je problém ani s videom. Spolupracujem s tímom kameramanov. Pokiaľ Vás moja práca osloví, som na tento termín k dispozicii..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?