Nájdem skúseného fotografa na 2.8.2014 z okolia Modry?

fotenie svadby 2.8.2014, v Modre
Odpovedať
Ak by Vam nevadilo, ze nie som priamo z Modry, velmi rad posluzim fotenim :)
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
@et99 termin mam volny a rad pridem do Modry fotit Vasu svadbu. Pozrite aj moje svadobné fotografie na webe, na facebooku ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, dovolte, aby som Vam ponukol svoje sluzby. Moja firma je na trhu 15 rokov a mame bohaté skusenosti v oblasti svadobnej fotografie a svadobneho videa v rámci celého Slovenska a aj mimo neho. Pracujeme s najmodernejšou technikou. Pozrite si, prosim, našu web stránku. Prajem Vam pekny den. Palo Kalivoda
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si môj profil a fotografie, ak Vás oslovia rád Vás nafotím ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Dobrý deň, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby
Odpovedať
Profilova fotka
Rad vam ponuknem moje sluzby.
Odpovedať
Profilova fotka
Budem rád ak si pozriete moje portfolio, na mojom webe nájdete aj obsiahlu galériu s cenníkom :) Prajem krásny deň!
Odpovedať
Profilova fotka
termin mam zatial volny, aj skusenosti mam, som zo Svateho Jura(okres Pezinok), viac informacii mailom alebo na mojich www strankach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše foto a video služby. V prípade záujmu zabezpečujeme aj svadobnú výzdobu (sála, auto alebo kostol) Pekný dník :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @et99 zatial mam tvoj termin volny, pozri portfolio, ak sa ti bude pacit tak ma nevahaj kontaktovat a dohodneme sa :) .
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@et99 Dobrý deň prajem, ponúkam vám svoje služby svadobného fotografa, zároveň dávam do pozornosti moju prácu, ktorú nájdete v mojom profile, aj na mojom webe. :) Som zo Západného Slovenska a pôsobím na celom našom malom Slovensku. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som zo Zlatých Moraviec, ale pôsobím na celom Slovensku. Pri fotografovaní je mojim cieľom zachytiť Vašu krásu, lásku, emócie - to všetko cestou umenia. Rekvizity nám môžu slúžiť len ako doplnok. Preto ak hľadáte fotky plné ducha, som si istá, že si prídete na svoje :-) . Vás termín mám zatiaľ voľný. Ak sa vám páči moja práca, už teraz sa teším na fotografovanie Vášho svadobného dňa. Zatiaľ Vám zo srdca prajem pokojné dni príprav.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád by som Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?