Kamera + foto 6.6.2014

Profilova fotka
prosím Vás, kamoška by potrebovala na 6.6.2015 m, okres Malacky(Plavecký Štvrtok/Zohor) , zohnať nejakého kameramana + fotografa, najlepšie jedna firma, ktorá by vedela urobiť pekné fotky a video ( tak do 01:00 ) . ak by as dalo vmestiť do ceny 600 €, tak by to bolo super, lebo je trochu obmedzený rozpočet. ďakujem veľmi pekne, pevne verím, že sa niekto nájde a dá ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer ponúkam Vám svoje fotoslužby 😊 som priamo z MA,moje foto si môžte pozrieť v mojom profile alebo na webe a FB. Ak Vás moja tvorba zaujme,teším sa na spoluprácu 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@diamontko Dobrý, k dispozícii ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ako fotograf som k dispozícii. Cenník a portfólio nájdete na mojej stránke :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. Kameraman + fotograf~ sme zohratá dvojica S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. V prípade záujmu ma môže Vaša kamarátka kontaktovať :-) PS: Posielam fotografiu nášho tímu, ktorí sa podieľal na svadbe na Červenom kameni foto-video-DJ :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deń! ponúkame Vám naše foto video služby.V prípade záujmu Nás kontaktujte. S pozdravom SK
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme velmi pekne, ideme vyberat a odpovieme vsetkym, ako sme sa rozhodli :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?