Fotograf v termín 9.5,2015 (východ HE - PO)

Dobrý den, hľadám seriozneho fotografa, ktorý k svojej práci pristupuje profesionálne a tiež empaticky. Jedná sa o svadbu na Východe a očakávala by som už niečo iné, ako foto pred Humenským kaštieľom, alebo na Prešovskej kalvárii. Trošku kreativity a fantázie. Verím tomu, že ste odborníci vo svojom obore a ja nájdem toho pravého fotografa, na tento úžasný den!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My odporucame nasho Ferka Kollara :), je uzasny, empaticky, mily, ustretovy...nie je proti ziadnej vyzve, fotil pary uz aj vo vode v potoku :) Neberie zalohu a posielam netovu stranku :) http://www.ferokollar.sk/
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, tak to ste našli tú pravú! Presne takýto mám štýl, ako hľadáte VY. Veľmi rada sa s Vami stretnem. :) Skúste si pozrieť moju prácu a kedykoľvek ma kontaktujte v prípade záujmu.
Odpovedať
Profilova fotka
@lydiasalys Dobry, ponukam sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám svoje služby. Detaily nájdete v IP.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň milá nevesta, som svadobná fotografka z Košíc, ponúkam Vám svoje služby. Váš termín mám zatiaľ voľný. Pri svadobnom fotení rada experimentujem a využívam rôzne rekvizity či netradičné prostredia. Viac Vám napovie moja web-stránka a FB funpage VlnkaFoto.sk. Na webe nájdete tiež kompletný cenník. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, som fotograf z KE a ponukam Vam svoje sluzby. Kompletne info najdete na mojej webstranke:)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Ponúkame Vám naše služby! IP zaslané! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Viac v profile alebo na stránkach. IP s ponukou zaslaná.
Odpovedať
Dobry den, skuste nasu pracu...
Odpovedať
Profilova fotka
Posielam Vam IP
Odpovedať
Profilova fotka
Urcite viete rozpoznat uroven a profesionalitu - rovnako aj vsetko co k tomu prinalezi. Nelakame nevesty na darceky a lacne ceny ale davame do pozornosti nasu pracu - o tom ostatnom si kazdy usudok uz musi spravit sam. Nie sme Naj ani priemer , no mame vsetko co si narocna nevesta dokaze priat. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?